SCHAR BEZLEPKOVÉ HOUSKY KAISERKY 240g (4x60g)

Výborné a chutné bezlepkové housky - Kaiserky. Skvělý zdroj vlákniny. Jsou předpečené a tedy připravené ihned k jídlu.  Nejlépe ale chutnají po krátkém nahřátí v klasické troubě.
Skladem
Kód: SCH543
Značka: Schär
99 Kč 41,25 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.24 kg

Výborné a chutné bezlepkové housky - Kaiserky. Skvělý zdroj vlákniny. Jsou předpečené a tedy připravené ihned k jídlu.  Nejlépe ale chutnají po krátkém nahřátí v klasické troubě.

Složení:

Kukuřičný škrob , voda , kvásek (rýžová mouka, voda) 13%, rostlinná vláknina (psyllium) , jáhlová mouka 4,1%, cukr, rýžový  škrob, zahušťovadlo: Hydroxypropylmethylcelulóza ; slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové , Sójový protein , droždí , jodidovaná kuchyňská sůl (sůl, jodid draselný) .

Může obsahovat stopy hořčice.

 

Nutriční hodnoty:

SCHAR/Keiserky.png

 

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu