Expres Menu

EXPRESMENU/LOGO.png

 

Rodinná firma z podhůří Krkonoš. Vyrábí kvalitní a zdravá jídla, která pomáhají lidem efektivně využít čas a nedělat kompromisy ve svém zdravém životním stylu doma i na cestách. Za pomocí nejnovějších světových technologií a českého srdce nabízí dobrou alternativu k domácímu vaření.

 

Co o sobě Expres Menu říká? :

"Abychom dosáhli nejlepší kvality produktu je nutné, aby nám dodavatelé zajistili vždy čerstvé suroviny, které samozřejmě musí být také bez konzervantů a lepku. Trvalo nám delší dobu, než jsme našli spolehlivé dodavatele uzenin, slaniny, rajčatového protlaku nebo třeba smetany bez jakýchkoliv éček. Stále jsme hledal metodu konzervace bez nutnosti mražení a použití chemických látek, studovali nové technologie a chodili se radit na Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Po více jak roce práce a bádání jsme vytvořili metodu CTP – kontinuální tepelný proces, na kterou jsme získali patent. V praxi to znamená, že vyrábíme jídla bez konzervantů, která se dají dlouhodobě skladovat v pokojové teplotě."

 

Dnešní způsob stravování, který obsahuje velký podíl chemicky upravených produktů, vede k překyselení našeho organizmu. Tato kyselost má negativní vliv jak na náš organizmus, tak i na chuť pokrmů. Proto v produktech Expres Menu používájí takzvanou "živou vodu". Díky její zásaditosti mohou používat o 30 % méně soli a o 30 % méně koření, aniž by jakkoliv ovlivnili výslednou chuť.

 

EXPRES MENU BRAMBORAČKA S LESNÍMI HOUBAMI 330g
69 Kč

Vydatná zeleninová polévka připravená na cibulovém základu, kořeněná majoránkou a pepřem. Výraznou chuť dodávají lesní houby.

Kód: EX408
EXPRES MENU GULÁŠOVÁ POLÉVKA 330g
79 Kč

Vydatná svačinová polévka s kousky hovězího masa a brambor. Maso je orestované na cibulce a paprice, zalité hovězím vývarem. Polévka je dochucená majoránkou a česnekem.

Kód: EX401
EXPRES MENU BRAMBORAČKA S HOUBAMI - 2 PORCE 600g
Novinka
89 Kč

Vydatná zeleninová polévka připravená na cibulovém základu, kořeněná majoránkou a pepřem. Výraznou chuť dodávají polévce lesní houby.

Kód: EX82
EXPRES MENU GULÁŠOVÁ POLÉVKA - 2 PORCE 600g
119 Kč

Vydatná svačinová polévka s kousky hovězího masa a brambor. Maso je orestované na cibulce a paprice, zalité hovězím vývarem. Polévka je dochucená majoránkou a česnekem.

Kód: EX83
EXPRES MENU VEPŘOVÉ MASO (SCD) (LOW CARB) 300g
159 Kč

Kousky vepřové plece dušené doměkka ve vlastní šťávě, dochucené jen solí.

Kód: EX707
EXPRES MENU HOVĚZÍ GULÁŠ, BRAMBOR 500g
Novinka
169 Kč

Libové kousky hovězího masa dušené doměkka v omáčce na cibulovém základu se sladkou paprikou, dochucené česnekem a majoránkou, doplněné brambory.

Kód: EXKM1014
EXPRES MENU KRŮTÍ MASO (SCD) (LOW CARB) 300g
179 Kč

Kousky masa z krůtích stehen dušené doměkka ve vlastní šťávě, dochucené jen solí.

Kód: EX704
EXPRES MENU TELECÍ LÍČKA S BRAMBOROVOU KAŠÍ 500g
179 Kč

Telecí maso dušené na červeném víně s kořenovou zeleninou. Dochuceno divokým kořením a rybízovou marmeládou. Přílohou je bramborová kaše.

Kód: EXKM1006
EXPRES MENU BUTTER CHICKEN - 2 PORCE 600g
Novinka
199 Kč

Jemná smetanová indická omáčka s kousky pečených kuřecích prsou, vychucená originálním kořením garam masala, zázvorem, kurkumou a koriandrem.

Kód: EX18
EXPRES MENU HOVĚZÍ GULÁŠ - 2 PORCE 600g
199 Kč

Libové kousky hovězího masa dušené doměkka v omáčce na cibulovém základu se sladkou paprikou, podlité taženým vývarem, dochucené česnekem a majoránkou.

Kód: EX3
EXPRES MENU HOVĚZÍ MASO (SCD) (LOW CARB) 300g
Novinka
209 Kč

Kousky hovězí plece dušené doměkka ve vlastní šťávě, dochucené jen solí.

Kód: EX701
EXPRES MENU RAJSKÁ OMÁČKA S HOVĚZÍM - 2 PORCE 600g
219 Kč

Libové plátky hovězího masa dušené v omáčce z kořenové zeleniny, cibule a rajčatového protlaku. Omáčka je dochucena divokým kořením a skořicí.

Kód: EX10
12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Zpět do obchodu