SCHAR BEZLEPKOVÁ MOUKA MEHL FARINE PALAČINKY 1kg

Sypká, univerzální bezlepková směs Farina, vhodná na bezlepkové bramborové těsto. Neobsahuje lepek, pšenici, laktózu, mléko, vejce a konzervanty.
Skladem
Kód: SCH049
Značka: Schär
109 Kč –9 % 99 Kč 9,90 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 1 kg
SCHAR BEZLEPKOVÁ MOUKA MEHL FARINE PALAČINKY 1kg
109 Kč –9 %

Univerzální bezlepková mouka Farine vám otvírá dveře nekonečných kulinářských možností. Vyvážená směs ingrediencí vám umožní připravit širokou škálu bezlepkových jídel jako gnocchi, palačinky, těstoviny, bramborové noky, halušky i bešamel, a to bez lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec, konzervantů a bez palmového oleje. Je také skvělým zahušťovadlem polévek a omáček, které díky ní získají krémovou konzistenci a bohatou chuť.

Ať už jste celiak, vegetarián, vegan, máte specifické dietní potřeby nebo jen hledáte zdravější alternativy, mouka Farine vám umožní experimentovat bez omezení. Vaše jídlo bude vždy lahodné a prospěšné vašemu zdraví.

Složení:

Kukuřičný škrob, rýžová mouka, kukuřičná mouka, zahušťovadlo: guma guar; dextróza. Může obsahovat stopy sóji . BEZ LAKTÓZY.

Nutriční hodnoty:

SCHAR BEZLEPKOVÁ MOUKA MEHL FARINE PALAČINKY 1kg.jpg

 

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu