SCHAR BEZLEPKOVÉ OPLATKY S LÍSKOOŘÍŠKOVÝM KRÉMEM WAFER POCKET 50g

Bezlepkové oplatky Wafer Pocket s oříškovou náplní. Bez lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec a konzervantů.
Skladem
Kód: SCH086
Značka: Schär
39 Kč 78 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.05 kg
SCHAR BEZLEPKOVÉ OPLATKY S LÍSKOOŘÍŠKOVÝM KRÉMEM WAFER POCKET 50g
Novinka

Křupavé oplatky s oříškovou krémovou náplní jsou ideální snack pro celiaky. Bez lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec a konzervantů jsou oplatky Wafer Pocket praktickou volbou pro lidi s dietou. Nabalte je dětem do školy jako rychlou a zdravou svačinu, doplňte s nimi energii během túry, pohostěte s nimi své blízké a vychutnejte si každý kousek oplatky u lahodné kávy, čaje nebo horké čokolády.

 

SCHAR_BISCUITS_WaferPoket.png

Složení:

bramborová moučka , cukr , kokosový olej , lískooříšková pasta 7,5% , rýžová mouka , sušená syrovátka (mléka) , maltodextrin , sójová mouka , skimmed cocoa powder * , emulgátor: slunečnicový lecitín ; zahušťovadlo: guma guar ; prírodné vanilkové aróma , kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný . BEZ PŠENICE. *Rainforest Alliance Certified™. Find out more at ra.org

Nutriční hodnoty:

WaferPocket-nutricnitabulka.png

 

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu