SCHAR BEZLEPKOVÉ PRECLÍKY SALINIS 60g

Bezlepkové preclíky Salinis. Bez obsahu lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec a konzervantů.

Skladem
Kód: SCH076
Značka: Schär
39 Kč 65 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.6 kg

Slané křupavé preclíčky Salinis bez lepku, pšenice, laktózy, konzervantů a přidaného mléka a vajec si užije každý, kdo dbá na své zdraví a životní styl. Stanou se vašimi oblíbenými společníky při sledování televize a užijete si je třeba i jako rychlou svačinu nebo s nimi pohostíte své přátele. S bezlepkovými preclíčky Salinis si můžete být jisti, že si pochutnáváte na kvalitních a zdravých pochutinách. Jsou vhodné také pro vegany a vegetariány. Budou vás bavit a těšit s každým soustem.

Složení:

Kukuřičný škrob, palmový olej, mořská sůl, invertní cukrový sirup, sušené droždí, stabilizátor: karboxymethylcelulóza; emulgátor: sojový lecitin; kypřící látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný. Může obsahovať stopy sezamu. BEZ LAKTÓZY (laktóza <0.007g/100g).

Nutriční hodnoty:

SCHAR BEZLEPKOVÉ PRECLÍKY SALINIS 60 G.jpg

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu