SCHAR BEZLEPKOVÉ TYČINKY SALINIS STICKS 75g

Křupavé preclíkové tyčinky pro opravdu chutnou přestávku. Získají si vás jedinečnou křupavostí a neodolatelnou slanou chutí. Vychutnejte si je s přáteli jako svačinu nebo chutný aperitiv.
Skladem
Kód: SCH017
Značka: Schär
49 Kč 65,33 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.075 kg

Křupavé preclíkové tyčinky pro opravdu chutnou přestávku. Získají si vás jedinečnou křupavostí a neodolatelnou slanou chutí. Vychutnejte si je s přáteli jako svačinu nebo chutný aperitiv. 

 

Složení:

kukuřičný škrob, palmový olej, mořská sůl, sirup z invertního cukru, sušené droždí, stabilizátor: karboxymethylcelulóza;
emulgátor: sójový lecitin; kypřící látky: difosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný; regulátor kyselosti: hydroxid sodný.

Může obsahovat stopy sezamových semínek.

BEZ LAKTÓZY

 

SCHAR/Salinis-sticks.png

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu