SCHAR BEZLEPKOVÝ SVĚTLÝ KRÁJENÝ CHLÉB PAN BLANCO 250g

Měkký světlý chléb bez lepku nakrájený na plátky. Vhodný k přímé konzumaci nebo k zapékání. Neobsahuje lepek, pšenici, laktózu, mléko, vejce a konzervanty.
Skladem
Kód: SCH065
Značka: Schär
59 Kč –16 % 49 Kč 19,60 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.25 kg
SCHAR BEZLEPKOVÝ SVĚTLÝ KRÁJENÝ CHLÉB PAN BLANCO 250g
59 Kč –16 %

Měkký, vláčný a plný bohaté chuti. Takový je bezlepkový toustový chleba SCHÄR. Navíc bez lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec a konzervantů, takže se můžete naplno zakousnout do každého plátku bez obav o své stravovací potřeby. Jedinečná receptura plná kvalitních ingrediencí dodá vašemu tělu důležité živiny, aby se cítilo posílené a spokojené. Toustový chleba je ideální pro přímou konzumaci jako součást bohaté snídaně nebo svačiny. Můžete ho využít také k zapékání chutných sendvičů nebo jako základ pro slavnostní kanapky.

Složení:

Voda, kukuřičný škrob, rýžová mouka, rostlinná vláknina (psyllium, citrusové plody), zahušťovadlo: hydroxypropylmethylcelulóza; slunečnicový olej, sójový protein, droždí, sůl, cukr, kyselina citronová. Může obsahovat stopy vlčího bobu. BEZ LAKTÓZY (laktóza <0.007g/100g).

Nutriční hodnoty:

SCHAR CHLÉB SVĚTLÝ BEZLEPKOVÝ KRÁJENÝ BEZ LEPKU PAN BLANCO 250g.jpg

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu