BAUER BEZLEPKOVÝ ZELENINOVÝ BUJÓN - granulovaný 700g - 174 porcí

Silná chuť pečlivě vybrané zeleniny v každém soustu! Bujon v granulované formě na 43,5 litru (174 porcí) prvotřídního domácího vývaru.

 

 

 

 

Skladem
Kód: BAVEG700
Značka: Bauer
519 Kč –3 % 499 Kč 71,29 Kč / 100 g
Kategorie: Dochucovadla
Hmotnost: 0.7 kg
Bauer bezlepkovy bujon zeleninovy vegetable vegetale granulovany 700g
Akce Novinka
519 Kč –3 %

Granule vznikají velmi jemným a pomalým sušením směsi  při nízké teplotě. Usušený "koláč"se poté granuluje. Proto "každá granule obsahuje všechny přísady". Vysoký podíl zeleninové (19%) složky. Velkou výhodou granulí oproti kostkám je okamžitá rozpustnost. Není tedy potřeba rozpouštět v horké vodě, lze přidat i během vaření/pečení rovnou do pokrmu.

 

 • BEZ glutamanu sodného
 • BEZ lepku
 • BEZ laktózy
 • BEZ nasycených tuků
 • S jodizovanou mořskou solí
 • Vysoký obsah bílkovin
 • 100 % vegan

BAUER BEZLEPKOVÝ VEGAN ZELENINOVÝ BUJÓN - granulovaný 120g - 1.jpg

Použití: 

Rozpusťte 1 čajovou lžičku (4 g) granulovaného bujónu ve 250 ml vody a nechte několik minut vařit. Granulovaný bujón lze přidávat také rovnou do pokrmů během jejich vaření. K obohacení a zvýraznění chuti polévek, masa, omáček, ragú, ryb, rýže i vajec. Vaše pokrmy budou lahodnější a chutnější. Přidejte do jídel (polévky, dušená masa, omáčky, ragú, maso, ryby, rýže, vejce atd.) v požadovaném množství a bez další soli. 

 

Složení: 

Jodizovaná sůl 45,8 %, extrakt ze sójových a kukuřičných hydrolyzovaných bílkovin, dehydrovaná zelenina v různém množství (cibule, mrkev, česnek, petržel, celer, rajče) 19 %, kukuřičný olej.

Obsahuje alergeny: sója, celer

Výrobek je hygroskopický, skladujte ho na chladném a suchém místě. Trvanlivost 36 měsíců.

 

 Nutricni-hodnoty-Bauer-bezlepkovy-vegan-bujon-zeleninovy-vegetable-vegetale_granulovany_120g.png

  

https://www.vsebezlepku.cz/user/documents/upload/BAUER/LOGO.png

Italská tradice a inovace od roku 1929

MAXIMÁLNÍ PÉČE V KAŽDÉM DETAILU A Z TOHO PRAMENÍCÍ OPRAVDOVÁ CHUŤ A SKUTEČNÁ KVALITA BUJÓNŮ A DOCHUCOVADEL ZNAČKY BAUER

Potravinářské výrobky společnosti Bauer se vyznačují kvalitou a přirozeností. Společnost skvěle kombinuje tradici s inovací, aby přinesla ty nejlepší chutě do vaší kuchyně. Přirozená chuť je inspirována italskou, především trentinskou kuchyní. Mistrovské řemeslné zpracování a přísný vyběr surovin, dodržování procesů a časů zpracování, které jsou pomalé a jemné, dělají své. Výsledné produkty vám nabídnou ničím nerušenou čistou chuť bez přidaných aromat, bez glutamátu, přidaného cukru či plnidel. Bauer bujóny a granuláty přináší jednoduše intenzivní zdravou chuť a certifikovanou kvalitu na váš stůl.

 

Certifikáty společnosti BAUER.

                         BAUER/LOGA-CERTIFIKATY-vegan.png

BAUER/LOGO.png

 

Italská tradice a inovace od roku 1929

MAXIMÁLNÍ PÉČE V KAŽDÉM DETAILU A Z TOHO PRAMENÍCÍ OPRAVDOVÁ CHUŤ A SKUTEČNÁ KVALITA BUJÓNŮ A DOCHUCOVADEL ZNAČKY BAUER

Potravinářské výrobky společnosti Bauer se vyznačují kvalitou a přirozeností. Společnost skvěle kombinuje tradici s inovací a přináší tak ty nejlepší chutě do vaší kuchyně. Přirozená chuť je inspirována italskou, především trentinskou kuchyní. Mistrovské řemeslné zpracování a přísný vyběr surovin, dodržování procesů a velmi pomalého a jemného zpracování dělají své. Výsledné produkty vám nabídnout ničím nerušenou čistou chuť bez přidaných aromat, bez glutamátu, přidaného cukru či plnidel. Bauer bujóny a granuláty přináší jednoduše intenzivní zdravou chuť a certifikovanou kvalitu na váš stůl.

Bauer o sobě:

„Kvalita je naší hlavní ingrediencí. Ve společnosti Bauer se snažíme nabízet zdravé a chutné výrobky, které jsou základem vyvážené stravy. Proto jsme se rozhodli říci "ne" přídatným látkám. Tento nikdy nekončící závazek se v průběhu let stal skutečnou filozofií, kterou lze jednoduše shrnout takto: Žádný glutamát. Žádné hydrogenované tuky. Žádná dochucovadla. Jen dobrá chuť.“

 

Proč si vybrat produkty značky Bauer?
 • Závazek Baueru ke zdraví a kvalitě: Kvalita pro Bauer znamená skutečnou zdravotní nezávadnost. Díky této filozofii jsou výrobky ideální volbou nejen pro náročné lidi, kteří dávají přednost zdravé výživě, ale také pro ty, kteří trpí potravinovými intolerancemi, jako je například celiakie nebo intolerance na laktózu. Vybrané produkty jsou skvělé i pro vegetariány!
 • Inovace v tradičních chutích: Jako průkopníci v oblasti přírodních dochucovadel se v Baueru snaží o inovace, aby splnil požadavky moderního spotřebitele, aniž by opustil bohatou italskou gastronomickou tradici.
 • Certifikovaná a transparentní výroba: Výrobní procesy jsou certifikovány předními oficiálními organizacemi, což zajišťuje dodržování nejvyšších standardů v kvalitě a bezpečnosti.
 • Udržitelnost, tradice a etika: Inspirace kuchyní Trentina, kde převládá jednoduchost a autentičnost. Všechny výrobní procesy a vlastně celá společnost Bauer jdou ruku v ruce s ohledem na etiku a udržitelnost.
 • Pravá chuť přírody: Zaměřuje se na zachování přirozené chuti ingrediencí bez použití umělých přísad. Produkty jsou bez glutamátu*, bez lepku, bez cukru, bez laktózy a jiných přídavných látek. Žádná zbytečná plniva a zahušťovadla – bez mouky, bez škrobu, bez maltodextrinu a jiných „výplní“, prostě bez „Éček“.
 • Podpora vyvážené stravy:  V produktech používá možskou jodizovanou sůl, což podporuje zdravé stravování.

* Glutaman sodný je chemická přísada, která se obvykle používá k umělému zvýraznění chuti potravin. Proto se mezi přísadami Baueru vůbec nevyskytuje.

 

BAUER/bezglutamatu

Pro přirozeně chutný vývar.

Glutaman sodný je chemická přísada, která se obvykle používá k umělému zvýraznění chuti potravin. Proto se mezi přísadami produktů Bauer nevyskytuje.
BAUER/bezlepku

Plná, bohatá chuť bez kompromisů.

Všechny výrobky Bauer jsou zapsány na seznamu italské asociace celiakie (Associazione Italiana Celiachia - AIC), zaručeně neobsahují lepek a jsou ideální pro lidi trpící celiakií.  Ke stažení: Certifikát CSQA

BAUER/bezprichutiaaditiv

Proč něco přidávat, když příroda stačí?

Bujóny a granule mají kvalitu a autentickou chuť surovin, ze kterých jsou vyrobeny, a proto není třeba přidávat žádná aromata ani přísady.

Bez hydrogenovaných tuků

Bauer: “Co děláme, děláme s ohledem na zdraví. Hydrogenované tuky zvyšují riziko kardiovaskulárních onemocnění, proto je v našich výrobcích nepoužíváme.“

Bez laktózy

Bauer: „Nesnášíme intoleranci. Abychom opět vyšli vstříc potřebám lidí, vyřadili jsme z našich výrobků laktózu, protože způsobuje jednu z nejčastějších potravinových intolerancí.“

Mořská jodizovaná sůl

Chuť, která vám prospívá.

Místo běžné soli Bauer používá v granulátech a kostkách jodizovanou mořskou sůl, která je jemná a bohatá na jód - živinu v souladu se zásadami zdravé a vyvážené stravy.

Zpět do obchodu