Vilgain Javorový sirup BIO ⁠–⁠ 100% přírodní sladidlo z Kanady s karamelovou chutí

Vilgain BIO javorový sirup - Přírodní sladidlo z mízy javoru. Přirozeně bezlepkový.

Skladem
Kód: VIPV33981
Značka: Vilgain (Aktin)
179 Kč
Kategorie: Dochucovadla
Hmotnost: 0.25 kg
Aktin javorovy sirup 250ml
Novinka

Vilgain BIO javorový sirup - Přírodní sladidlo z mízy javoru

Tradiční kanadská pochoutka s typickou javorovou chutí a vůní, ideální pro dochucení palačinek, lívanců, kaší, jogurtů a oblíbených dezertů.

 

Javorová míza koncentrovaná do sladkého sirupu

Sirup se vyrábí z mízy dospělých javorů, kterou získáváme navrtáním stromů. Míza, obsahující přibližně 97 % vody, se odpařuje, dokud nevznikne sirup s typickou jantarovou barvou a javorovou chutí.

 

Vysoce kvalitní javorový sirup BIO třídy A (organic grade A). Chuťově jemnější a světlejší než jiné typy sirupů. Pyšní se BIO certifikací, která zaručuje, že stromy nejsou při stáčení mízy poškozovány ani ohrožovány.

 

VILGAIN/Vilgain-javorovy-sirup.png

 

Skladujte na suchém a chladném místě.

Po otevření skladujte v ledničce.

VILGAINAKTIN

Společnost VILGAIN s.r.o je moderní český výrobce a prodejce sportovní výživy a zdravých potravin. Nabízí široký sortiment produktů včetně vlastní značky Vilgain (dříve známé jako Aktin), která se specializuje na vysoce kvalitní, zdravé potraviny. Námi vybrané produkty Vilgain jsou známé svou kvalitou a přírodním složením, jsou bezlepkové a především velmi chutné. Sportovci a spotřebitelé, kteří preferují zdravější životní styl, jsou vyhledávané pro jedinečnou kombinaci vysokých výživových hodnot a vynikající chuti.

Zpět do obchodu