SCHAR BEZLEPKOVÁ CHLEBOVÁ MOUKA DUNKEL RUSTICO 1kg

Bezlepková sypká směs Mix It Dunkel, vhodná k přípravě tmavého pečiva. Bez lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec a konzervantů.
Skladem
Kód: SCH058
Značka: Schär
159 Kč 15,90 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 1 kg

Bezlepková chlebová směs pro přípravu tmavého pečiva. Vyvážená kombinace kvalitních ingrediencí dodá vašemu pečivu bohatou a intenzivní chuť. Bez lepku, pšenice, laktózy, mléka, vajec a konzervantů, aby si mohli naplno vychutnat každý kousek i ti s nejnáročnějšími dietními požadavky. Ideální volba také pro vegetariány, kteří touží po chutném a zdravém pečivu. Výsledek vašeho bezlepkového pečení nikdy nebyl tak chutný!

Složení:

Kukuřičný škrob, mouka z lněných semen 12 %, pohanková mouka 8 %, hrachové otruby, rýžové otruby, rostlinná vláknina (psyllium), cukr, zahušťovadlo: guma guar; sůl. Může obsahovat stopy sóji. BEZ LAKTÓZY (laktóza <0.007g/100g).

 

Nutriční hodnoty:

SCHAR/SCHAR BEZLEPKOVÁ CHLEBOVÁ MOUKA DUNKEL RUSTICO 1kg.jpg

 

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu