SCHAR BEZLEPKOVÝ MIX B BREAD NA PEČENÍ CHLEBA 1kg

Sypká směs Mix B - Bread Mix bez lepku vhodná na bezlepkové pečivo a kynuté bezlepkové těsto. Neobsahuje lepek, mléko, laktózu, vejce, konzervanty.
Skladem
Kód: SCH055
Značka: Schär
149 Kč –6 % 139 Kč 13,90 Kč / 100 g
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 1 kg
SCHAR BEZLEPKOVÝ MIX B BREAD NA PEČENÍ CHLEBA 1kg
149 Kč –6 %

Objevte novou dimenzi chutí a možností s bezlepkovou moukou MIX B! Připravte si domácí bezlepkový bílý chléb, rohlíky, vánočku, focacciu, kynuté těsto nebo dokonce pizzu s univerzální bezlepkovou moukou, která je speciálně vyvinuta pro pečení s kvasnicemi a je vhodná jak na volné pečení, tak na pečení v domácí pekárně. Se směsí Mix B můžete snadno upéct oblíbené pečivo ve standardní podobě, ale i v originálních tvarech, díky inovativnímu složení, které zjednodušuje manipulaci a tvarování těsta. Směs obsahuje cenné lupinové proteiny, které podporují vaše zdraví a dodávají vašim pokrmům extra nutriční hodnotu, abyste si užili opravdu každé sousto. Bezlepková mouka Mix B je vhodná pro všechny, kteří dbají na zdravou stravu. Neobsahuje lepek, mléko, laktózu, vejce ani konzervanty. Je ideální volbou také pro vegany a vegetariány.

 

Složení:

Kukuřičný škrob, rýžová mouka, rostlinná vláknina (psyllium, bambus), celozrnná rýžová mouka 3,8 %, čočková mouka 3,6 %, dextróza, zahušťovadlo: hydroxypropylmethylcelulóza; sůl. Může obsahovat stopy sóji. BEZ LAKTÓZY (laktóza <0.007g/100g).

Nutriční hodnoty:

SCHAR MIX B BREAD NA PEČENÍ CHLEBA BEZ LEPKU 1kg.jpg

SCHÄR klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, dbá na pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. Dokonalý chuťový požitek a optimální výživové hodnoty – to jsou bezlepkové potraviny SCHÄR.

Společnost Schär je předním výrobcem bezlepkových potravin, který si klade za cíl zlepšit život osob trpících celiakií nebo jinými formami lepkové intolerance. Jejich cesta začala v roce 1922 v Jižním Tyrolsku v Itálii, kde se zrodila jako malý rodinný podnik. Postupem času se Schär rozrostl a stal se synonymem pro kvalitní bezlepkové produkty, díky čemuž si získal důvěru a loajalitu zákazníků po celém světě. Firma se zaměřuje na inovace a výzkum v oblasti bezlepkové výživy, aby nabídla širokou škálu produktů, které jsou nejen bezpečné pro osoby s lepkovou intolerancí, ale také chutné a výživné.

Schär se vyznačuje širokým portfoliem produktů, které zahrnují chleby, těstoviny, snacky, sladkosti a mnoho dalších bezlepkových výrobků, určených pro každodenní konzumaci i speciální příležitosti. Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, což zahrnuje pečlivý výběr surovin a přísné kontroly kvality. 

 

Zpět do obchodu